Jak to działa

Wybierz nieruchomość

Wyszukujemy interesujące nieruchomości i wspólnie ze sprzedającym przygotowujemy je do sprzedaży w formie aukcji malejących. W tym czasie oferty są dostępne wyłącznie za pośrednictwem AukcjeMieszkan.pl.

Oferta nieruchomości zawiera szczegółowe informacje na jej temat, kopie ważnych dokumentów, galerię zdjęć, mapy, wysokość ceny ofertowej itp. W każdej chwili można zapytać o wszystkie sprawy z nią związane. Organizujemy oglądanie nieruchomości, przygotowujemy dodatkową dokumentację, pomagamy w kontaktach ze specjalistami w zakresie prawa, finansów i obrotu nieruchomościami.

Każda nieruchomość jest dostępna w serwisie przez określony czas, nie dłużej niż 60 dni. Przez ten czas cena nieruchomości jest regularnie obniżana. W szczegółowym opisie nieruchomości jest wyświetlana informacja ile pozostało dni do zakończenia aukcji. Aktualną cenę nieruchomości można sprawdzić wybierając przycisk „Sprawdź cenę".


W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

biuro@aukcjemieszkan.pl
tel +48 22 243 06 65

Wybrane aukcje


Wiadomość

Logowanie

Login

Hasło

Zapamiętaj hasło

Przypomnij hasło >
Zarejestruj się >
Rejestracja

Login

Adres e-mail

Hasło

Powtórz hasło

Imię

Nazwisko

Hasło promocji

Akceptuję regulamin

Sprawdź cenę

Masz zamiar sprawdzić cenę nieruchomości:

lub
Wprowadź kod jednorazowy:

Akceptuję regulamin


Nie masz kodu jednorazowego? Wyślij SMS o treści AMCENA.KOD na numer 74068. Usługa działa w sieciach operatorów: Plus GSM, Era, Orange, Play. Właściciel serwisu: biuro@aukcjemieszkan.pl. Serwis SMS obsługuje Dotpay.pl — Regulamin. Koszt przesłania wiadomości 4,88 zł brutto (z VAT).


Zarejestrowani użytkownicy mają więcej możliwości sprawdzania ceny nieruchomości.
Zaloguj się lub zarejestruj.


Przypomnienie hasła

Wpisz zarejestrowany adres e-mail