Jak to działa

Zarezerwuj prawo zakupu

Klikając przycisk „ZAREZERWUJ” w czasie sprawdzania aktualnej ceny nieruchomości można zarezerwować prawo do jej zakupu.

W celu potwierdzenia rezerwacji należy uzupełnić i potwierdzić dane użytkownika oraz wpłacić kaucję w wysokości 500 zł za pośrednictwem serwisu Platnosci.pl. Rezerwacja jest uznawana za potwierdzoną w momencie autoryzacji transakcji. Użytkownik, którego rezerwacja została zaakceptowana, otrzyma powiadomienie na adres e-mail podany w czasie rejestracji. Zarezerwowanie nieruchomości powoduje wstrzymanie aukcji na okres 14 dni. W tym czasie jej aktualna cena nie zmienia się, nie jest możliwe sprawdzenie aktualnej ceny i rezerwacja. W tym czasie rezerwujący powinien podpisać umowę ze sprzedającym.

Prosimy zwrócić uwagę, że rezerwacja prawa do zakupu nieruchomości oznacza akceptację warunków umowy przedwstępnej danej nieruchomości.

Kaucję zwracamy po podpisaniu umowy przedwstępnej lub ostatecznej. Jeśli nie dojdzie do podpisania umowy z winy rezerwującego, AukcjeMieszkan.pl ma prawo obciążyć go zryczałtowanymi kosztami administracyjnymi w wysokości 500 zł brutto. Należność zostanie pobrana z wpłaconej kaucji.


W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

biuro@aukcjemieszkan.pl
tel +48 22 243 06 65

Wybrane aukcje


Wiadomość

Logowanie

Login

Hasło

Zapamiętaj hasło

Przypomnij hasło >
Zarejestruj się >
Rejestracja

Login

Adres e-mail

Hasło

Powtórz hasło

Imię

Nazwisko

Hasło promocji

Akceptuję regulamin

Sprawdź cenę

Masz zamiar sprawdzić cenę nieruchomości:

lub
Wprowadź kod jednorazowy:

Akceptuję regulamin


Nie masz kodu jednorazowego? Wyślij SMS o treści AMCENA.KOD na numer 74068. Usługa działa w sieciach operatorów: Plus GSM, Era, Orange, Play. Właściciel serwisu: biuro@aukcjemieszkan.pl. Serwis SMS obsługuje Dotpay.pl — Regulamin. Koszt przesłania wiadomości 4,88 zł brutto (z VAT).


Zarejestrowani użytkownicy mają więcej możliwości sprawdzania ceny nieruchomości.
Zaloguj się lub zarejestruj.


Przypomnienie hasła

Wpisz zarejestrowany adres e-mail